Bývalý starosta P11 Mlejnský půjde před soud

Hnutí pro Prahu 11, kterého jsem členem, vzniklo v roce 2009 zejména proto, aby učinilo přítrž neefektivnímu nakládání s veřejnými prostředky a majetkem MČ Praha 11.

Za svou činnost byli členové hnutí i jejich rodinní příslušníci odměňováni sledováním firmou ABL, ničením jejich majetku a dokonce přepadením našeho předsedy. Každodenně jsme čelili účelovým dehonestacím od tehdejšího starosty D.Mlejnského i jeho kolegů z ODS.

Praha 11 dostala nelichotivý, ale příznačný název "Jihoměstské Palermo".

Byla podána trestní oznámení na prodej pozemků a na fiktivní revitalizaci dětských hřišť. Na sběru dokumentace k těmto kauzám se podíleli zastupitelé i příznivci HPP11. Vítám, že tato kauza (revitalizace dětských hřišť) se po mnoha letech dostala před soud a že snad přispěje k prozření mnoha lidí z politické i úřednické sféry na Praze 11. Snad tito pochopí, že Mlejnský nebyl a není manažer, ale jen pouhý....V současnosti je D.Mlejnský zastupitelem P 11 za svou novou stranu Jižní Město - náš domov.

http://domaci.ihned.cz/c1-66749510-zvelebeni-detskych-hrist-za-desitky-milionu-bylo-fiktivni-exstarosta-prahy-11-mlejnsky-stane-pred-soudem

Be the first to comment

Please check your e-mail for a link to activate your account.

get updates

Liquid syntax error: Error in tag 'subpage' - No such page slug