Nejsem jen senátor, jsem i zastupitel MČ P11

Předložil jsem písemně návrh na projednání 9 bodů na poslední zastupitelstvo MČ P11, konané dne 3.9.2020. Ani jeden Rada MČ P11 nezařadila na program. Navržené body: Rekonstrukce ubytovny Sandra, výstavba Arény ledových sportů, dostavba Chodovské školy, koncepce parkování na Praze 11, koupaliště pro Jižní Město, zrušení politických trafik, zákaz herních automatů na Praze 11, plánovací smlouvy s developery, zrušení (pseudo)poradenských smluv.

Vedení MČ P11 se snaží své problémy utajit a odmítá je projednat. Uvedené body navrhnu samozřejmě ústně na čtvrtečním jednání ZMČ.

 

P.S. Po skončení jednání ZMČ: Ani jeden z mých 9 návrhů na zařazení do programu, které jsem na včerejším jednání ústně přednesl, nakonec nepropustili koaliční zastupitelé do programu. Bojí se konfrontace s fakty? Asi ano.

Přesto jsme jako opoziční zastupitelé (HPP11) byli úspěšní. Radní pro územní rozvoj M.Sedeke po našich kvalitních diskuzních příspěvcích hrubě nepřipravený bod Dohoda o spolupráci pro obytný soubor Výstavní III. mezi společností CENTRAL GROUP Háje, a.s. a MČ Praha 11 stáhnul z programu jednání. Další kontroverzní bod "šitý rychlou jehlou", Nový jednací řád ZMČ, starosta J.Dohnal stáhl z programu rovnou bez jakékoliv diskuze.

 

Be the first to comment

Please check your e-mail for a link to activate your account.

get updates

Liquid syntax error: Error in tag 'subpage' - No such page slug